Today: 15.Apr.2021

Klaipėdos lopšelio-darželio „Liepaitė“

Direktorė

ANDŽELIKA PETKEVIČIENĖ

KLAIPĖDOS LOPŠELIO -DARŽELIO „LIEPAITĖ“ 2021 M.  BALANDŽIO  MĖNESIO VADOVŲ DARBO PLANAS

DATA

SAV. D.

PASITARIMAI, POSĖDŽIAI, RENGINIAI

ATSAKINGAS

03-22/ 11-05

Inicijavimas „Ežiukų“ ir „Meškiukų“ grupės ugdytinių dalyvavimo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ekologinio ugdymo projekte „Gamtos žingsneliai“

Direktorius,

Direktoriaus pavaduotojas udymui

1-6 d.

K

Koordinavimas vaikų piešinių ir kūrybinių darbų parodos „Neša kiškis margučius“

Direktoriaus pavaduotojas udymui

2 d.

Pn

9.30 val. stebėsena mokytojos Redos Dubikaltytės atviros veiklos, gebėjimo planuoti kryptingai, organizuoti ugdymo procesą, numatyti išteklius, parenkant metodus, priemones, užtikrinant ugdytiniams galimybę siekti pažangos

1-30 d.

Inicijavimas „Ežiukų“ grupės ugdytinių tėvų apklausos dėl šeimose formuojamų sveikos gyvensenos įgūdžių ir mitybos įpročių „Sveikos gyvensenos įgūdžių ir mitybos įpročių formavimo tęstinumo šeimose“

Iki 2 d.

Pn

Kuravimas „Ežiukų“ grupės ugdytinių dalyvavimo Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų virtualioje kūrybinių darbų parodoje saugaus eismo tema „Aš žinau kelių eismo taisykles – o tu?“

2 d.

6 d.

6 d.

A